ZDARMA polštářek ke každé objednávce nad 700 Kč

Váš nákupní košík
je prázdný

Velikonoce

Plecháček Zajíčci

Plecháček Zajíčci

299 Kč

Tenhle veselý plecháček s velikonočním motive..

Plecháček Jsem na zajíčky

Plecháček Jsem na zajíčky

299 Kč

Tenhle veselý plecháček se hodí nejen jako dárek v..

Dřevěné velikonoční ozdoby

Dřevěné velikonoční ozdoby

399 Kč199 Kč

Přivítejte doma jaro se stylovou velikonoční výzd..

Velikonoce

Velikonoční výzdoba, jak na to?

Jaro je tady a vy přemýšlíte jak si vyzdobit domov na Velikonoce? Slunce svítí, den se prodlužuje, ptáci venku zpívají, ale váš domov je pořád ještě zimně šedivý? Potom je načase zapracovat na stylové velikonoční výzdobě.

Stačí uklidit zimní věci do skříně, umýt okna, aby mohlo sluníčko dovnitř a interiér vyzdobit jarními květinami, které do domu přinesou barvy a pozitivní energii. Mezi nejoblíbenější jarní květiny patří tulipány, narcisy a hyacinty. Pro ty, kteří mají rádi minimalismus, postačí i vrbové proutky, kterým doma ve vodě téměř okamžitě vypučí malé zelené lístečky. Květiny i proutky potom už jen stačí doplnit elegantními dekoracemi ze dřeva s jarními motivy. Interiér se díky výzdobě krásně rozzáří. Dřevěné ozdoby budou vypadat skvěle jako součást jarní vazby na stole, v oknech, nebo třeba i ve velké váze v předsíni, zavěšené na zmíněných proutcích.

A pro veselé povahy máme i jarní plecháček s velikonočním motivem – Jsem na zajíčky. Hodí se nejen jako dárek velikonoční, ale také jako vtipný dárek pro kamarádku, nebo kamaráda, který má mladšího partnera. Pro některé bude také vhodným dárkem na rozlučku se svobodou. Plecháček se hodí nejen jako zábavná ozdoba na poličce, ale také jako zcela funkční doplněk na cesty. Sbalte svého zajíčka do batůžku a vezměte jej na výlet!