Váš nákupní košík
je prázdný

Blog

Originální dárek pro pejskaře

Sháníte dárek pro kamaráda, který je milovníkem psů? Máme pro vás hned několik super tipů! A nejen pro pejskaře, ale také pro všechny pejskařky, paničky a páníčky.  U nás si vyberou všichni! A jako bonus vám ještě prozradíme pár zajímavostí ze světa našich psích kamarádů.

27.10.2021

Další články

Filtrovat dle kategorie:
Dárek pro milovnici nebo milovníka koček

10.09.2021

Dárek pro milovnici nebo milovníka koček

Znáte někoho, kdo má kočku a miluje ji nade vše? Někoho, pro koho je jeho kočičí mazlíček vším? Hledáte pro něj dárek, nebo se jen chcete něco zajímavého dozvědět? Pak jste na správném místě! V tomhle článku se dozvíte, kdo vlastně majitelé koček jsou, co mají rádi i čím se odlišují od pejskařů.

Přečíst článek
Jak vybrat dárek pro dítě?

27.07.2021

Jak vybrat dárek pro dítě?

Hledáte dárek pro malou holčičku, nebo chlapce? Nevíte si rady a nechce se vám do hračkářství, kde vás zahltí množství třpytících se a blikajících nezbytností z reklam, které stejně hned skončí na hromadě jiných hraček? Rádi byste dítěti koupili něco nejen pěkného, ale i praktického? My vám rádi poradíme.

Přečíst článek
Co s sebou na vodu?

20.06.2021

Co s sebou na vodu?

Jedete na vodu a přemýšlíte, na co nesmíte zapomenout? V tomhle článku najdete ty nejdůležitější informace a tipy pro všechny vodáky a milovníky vodní turistiky. Loď, pádla i vestu si můžete půjčit, ale co vám určitě nesmí chybět? To se dozvíte níže.

Přečíst článek
5 tipů na dárek pro maminku

31.05.2021

5 tipů na dárek pro maminku

Vymyslet dárek pro maminku je vždycky trochu oříšek, který vás potká hned několikrát do roka. Ať už jde o narozeniny, svátek, den matek, anebo Vánoce, my pro vás máme hned několik tipů na ten nejlepší dárek. Navíc nikdy není na škodu, překvapit ji jen tak. Protože, kdo jiný, než maminky, si zaslouží naši pozornost celoročně.

Přečíst článek
Jak vybrat osobní dárek?

01.05.2021

Jak vybrat osobní dárek?

Všichni chceme pro své blízké dárky, které budou nejen pěkné a případně i praktické, ale také originální a hlavně osobité. Prostě něco, co nemá každý a neseženete to na každém rohu. A hlavně něco, co má pro obdarovaného osobní význam.


Přečíst článek
Velikonoční výzdoba, jak na to?

23.03.2021

Velikonoční výzdoba, jak na to?

Jaro je tady a vy přemýšlíte jak si vyzdobit domov na Velikonoce? Slunce svítí, den se prodlužuje, ptáci venku zpívají, ale váš domov je pořád ještě zimně šedivý? Potom je načase zapracovat na stylové velikonoční výzdobě.


Přečíst článek